Pět nejbližších akcí:

Teď je


úterý 30.4.2019, 16:30 - 18:30
32. oddílová schůzka...
více info --->


sobota 4.5.2019, 8:00 - 17:00
Zlatý list - mladší kategorie...
více info --->


neděle 5.5.2019, 8:00 - 17:00
Zlatý list - starší kategorie...
více info --->


úterý 7.5.2019, 16:30 - 18:30
33. oddílová schůzka...
více info --->


úterý 14.5.2019, 16:30 - 18:30
34. oddílová schůzka...
více info --->Vysvětlivky:

Havanská oddílová schůzka - Havanská klubovna
Věž oddílová schůzka - klubovna Vodárenská věž
menší akce akce >2 hod a <1 den
výprava výprava 1-2 dny (+pátek)
velká výprava výprava 2-6 dní
tábor tábor 6 a více dní
cyklovýprava cyklistická výprava
něco s vodou vodácká výprava, bazén, koupaliště
na lyže, na sáňky na lyže, na sáňky
jiná akce jiná oddílová akce

Změnit na:   vybrat 
Výpis akcí zadaném v termínu od-do:


od pondělí 9.7.2018, 6:00 do neděle 29.7.2018, 21:10
XXII. Letní tábor 2018

03 Od PONDĚLÍ 9.7.2018 do NEDĚLE 29.7.2018

POZOR! Změna časů odjezdu na tábor i příjezdu z tábora!!!

Sraz v pondělí 9.7.2018 u klubovny už v 6:00 hod.
, odjezd na kolech od klubovny cca kolem 6:15. Pokud to má někdo blíž, tak druhé místo srazu je cca v 6:45 na Holešovickém nádraží (předem dej vědět Ondrovi!) na lavičkách naproti pokladnám. Vlak nám odjíždí v 7:18. Důvod: ČD nám původně vybraný vlak zamítli kvůli obsazenosti. Museli jsme zvolit náhradní spoje, kde ještě místo bylo.

Příjezd z tábora v neděli 29.7.2018 cca kolem 21:10 hodin ke klubovně.


Samostatné info o bourání tábora pro rodiče a starší členy oddílu najdeš zde.

Kontakt na tábor:

Zde najdeš ZPRÁVY Z TÁBORA na stránkách oddílu.

Bude-li třeba nás během tábora kontaktovat, na něco se zeptat, nebo nutně mluvit s někým z dětí, napište sms na telefon Ondry Z. - tel.: 723 528 060. Alternativně lze psát na telefony: 721 044 871 (Ondra K.-Pavián) či 721 120 381 (Jany J.), další kontakty jsou v miniinformačníku tábora. Nejpozději do druhého dne zavoláme zpátky, možná i dříve.


Pro normální korespondenci prosím použijte klasické pohledy a dopisy. Čím více jich pošlete, tím lépe :-) Adresa je:
jméno a příjmení
Letní tábor, oddíl Pterodactylus
Pohorská Ves
382 83


Soubory ke stažení:

soubor

popis
miniinfo_18.pdf Předtáborový miniinformačník.
prihlaska_letni_tabor2018.pdf Přihláška na letní tábor - tu potřebují všichni od 0 do 17 let. Na její druhé straně je potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na táboře, které je třeba mít potvrzené od lékaře. Není nutné použít přesně tento formulář - může být jakýkoliv podobný, který vám vydá váš lékař a lze ho v průběhu letních prázdnin použít i opakovaně pokud se dítě účastní i jiných podobných akcí.
urceni_opravnene_osoby_18.pdf Tento formulář "určení osoby oprávněné dle zákona o zdravotních službách" bychom nově měli mít k tomu, abychom v případě nějakého zdravotního problému vůbec byli oprávnění dítě od doktora převzít zpět. Měli bychom jej mít pro všechny účastníky tábora mladší 18-ti let.
bezinfekcnost_18.pdf Formulář bezinfekčnosti na letní tábor PRO DĚTI do 17 let. Tu musí vyplnit rodiče a přinést ji k odjezdu! Když ji zapomeneš, stačí ji vyplnit i v den odjezdu ráno před věží. (Formuláře pro zapomětlivce budou u odjezdu připravené.) Podpis rodičů na nich je ovšem nezbytný
bezinfekcnost_dospeli_18.pdf Formulář bezinfekčnosti na letní tábor PRO DOSPĚLÉ 18+. Tu musí vyplnit a přinést k odjezdu každý dospělý 18+
zdravotni_zpusobilost.pdf Toto potvrzení od lékaře potřebujeme od všech dospělých (18+), kteří se tábora účastní. Není nutné použít přesně tento formulář - stačí i jiný, který vám vydá váš lékař, ale musí mít podobný textový obsah.
Cesta k tábořišti pro auto.

Jak se dostat k tábořišti?   

Protože poslední roky se velice zhoršil přístup okolních vlastníků luk a hájů (včetně Lesů ČR) k našem táboru, tak se již nesmí využívat zadní červená cesta k tábořišti a mimo dodávek a táborových aut také nechceme, aby u táborové louky parkovali ostatní auta, čímž by se vytvářelo velké ilegální parkoviště na louce, která není naše. Proto prosíme všechny návštěvníky tábora, aby své auta zaparkovali na vyznačeném parkovišti v Pohoří na Šumavě, kam Vás zavede pohodlně navigace a následně se od kostela vydali po zelené turistické značce směrem na Kamenec. Zhruba po dvou kilometrech potkáte posed u kterého parkuje táborové auto. Od něj již jistě uvidíte přes les prosvítající bílé plachty stanů, popř. alespoň jejich základy :-) Všem děkujeme za dodržování.

Podrobná mapa příjezdových cest k tábořišti pro osobní i pro nákladní auto. Mapa je ve formátu pdf. Na požádání mohu zaslat e-mailem mapu v ještě lepším rozlišení ve formátu jpg (ale ta má velikost přes 25 MB)

Cesta k tábořišti pro GPS-ku ve formátu GPX. NAVIGACE ve formátu GPX, který lze natáhnout do některých GPS navigací. V souboru je jediná trasa k tábořišti, kterou smíme používat.
Cesta k tábořišti pro GPS-ku ve formátu KML. NAVIGACE ve formátu KML, který lze natáhnout do některých GPS navigací. V souboru je jediná trasa k tábořišti, kterou smíme používat. Soubor KML lze také jednoduše zobrazit v mapách na https://mapy.cz pouhým přetažením do mapového okna. Trasa se hned ukáže ;-)
Pterodactylus_znak_oddilu.jpg Pterodactylus - kreslený znak oddílu. (autor: Ondra).

 

 

 

Předpověď počasí pro nás - Pohoří na Šumavě:


K této akci existuje fotoalbum, ale předem se musíš přihlásit.
   
 Vysvětlivky značek:

Havanská oddílová schůzka - Havanská klubovna
Věž oddílová schůzka - klubovna Vodárenská věž
menší akce akce >2 hod a <1 den
výprava výprava 1-2 dny (+pátek)
velká výprava výprava 2-6 dní
tábor tábor 6 a více dní
cyklovýprava cyklistická výprava
něco s vodou vodácká výprava, bazén, koupaliště
na lyže, na sáňky na lyže, na sáňky
jiná akce jiná oddílová akce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porttitor arcu ex, suscipit malesuada nulla placerat id. Fusce fringilla hendrerit libero a fermentum. Nulla in ex eget lectus ornare malesuada. Maecenas consequat diam felis, eu vehicula urna tincidunt quis. In fermentum faucibus dolor, vel condimentum ex accumsan vel. Aliquam fringilla diam vel vehicula ultrices. Integer magna lacus, lacinia sit amet ex quis, laoreet accumsan augue.
Ovládání stránky:   Vše on     ||    Vše off     ||    Hlavička off    ||    Levé menu off    ||    Pravý sloupec off    ||    Tisk obsahu    ||     Přihlásit se    ||     Kontakt   (nepoužívat v IE)