Pět nejbližších akcí:

Teď je


úterý 22.6.2021, 17:00 - 19:00
Závěrečná schůzka...
více info --->


úterý 29.6.2021, 17:00 - 19:00
Předtáborová schůzka + I. možnost don...
více info --->


středa 30.6.2021, 19:00 - 20:00
II. možnost donést zabalené batohy...
více info --->


čtvrtek 1.7.2021, 19:00 - 20:00
III. možnost donést zabalené batohy...
více info --->


od pátku 2.7.2021, 15:00
do neděle 4.7.2021, 23:00
Předvoj tábora + poslední možnost doné...
více info --->Vysvětlivky:

Havanská oddílová schůzka - Havanská klubovna
Věž oddílová schůzka - klubovna Vodárenská věž
menší akce akce >2 hod a <1 den
výprava výprava 1-2 dny (+pátek)
velká výprava výprava 2-6 dní
tábor tábor 6 a více dní
cyklovýprava cyklistická výprava
něco s vodou vodácká výprava, bazén, koupaliště
na lyže, na sáňky na lyže, na sáňky
jiná akce jiná oddílová akce

AKTUALITY

TÁBOR SE NÁM BLÍŽÍ! :-)

Ač byl termín odevzdání 15.6., stále některým chybí dokumenty! (viz zde). Kdo je nedoplní nejpozději do Závěrečné schůzky 22.6. s námi bohužel nebude moci vyrazit na tábor...

Ve fotoalbu je nově doplněno i několik dalších akcí:


15.-16.5.2021
Kokořínsko

18.5.2021
Oddílovka

29.5.2021
Cyklovýprava

15.6.2021
Oddílovka

 

MRKNI SE NA FOTKY Z VÝPRAVY NA VODU 11.-13.6.2021.

Začínali jsme na malém tábořišti Paraplíčko, pod Spálovem, nedaleko Železného Brodu. Sobotní trasa byla dlouhá zhruba 18 km a vedla přes Malou Skálu do Dolánek u Turnova. V neděli jsme pokračovali 13 km nad jez pivovaru Svijany a vraceli se vlakem z Příšovic přes Turnov domů.

 

Jizera je krásná, čistá a pěkně tekoucí řeka, i když několik mělkých míst (hlavně pod elektrárnami Železný Brod a Líšný) jsme museli překonávat a většina jezů se jezdit nedá. Vyskytlo se i několik míst, kde se ukázala zručnost a pohotovost jednotlivých kormidelníků: třeba hned na začátku na peřeji Paraplíčko, kde třeba Biolog předvedl parádní přeskok balvanu i s lodí, nebo ostrá zatáčka pod šlajsnou na Malé Skále, či nájezd do ostrého proudu pod jezem v Přepeřích, kde se cvakla cizí loď před námi...

Doufám, že i přes nedělní nepřízeň počasí jsme si všichni vodu užili :-)

 

ODDÍL MŮŽE V OMEZENÉM REŽIMU FUNGOVAT!

Na všechny akce musíme vyžadovat čestné prohlášení ohledně absolvování negativního testu na koronavirus. Formulář je dostupný >zde< (akt. 6.5., upravený formulář) , je nutné ho vyplnit před každou akcí a buď předat orginál na začátku akce vedoucímu a nebo ho poslat naskenovaný na oddílový email.

Sleduj aktuální info o schůzkách a jiných akcích v kalendáři !

K dispozici je ODDÍLOVÝ ADRESÁŘ s kontakty na ostatní.

A také možnost on-line UPRAVOVAT VŠECHNY SVÉ ÚDAJE - jak ty z přihlášek*, tak i ty, které dovolíš, nebo nedovolíš, ukázat v adresáři ostatním.

Adresář najdeš vlevo pod záložkou "ODDÍL" a správu svých kontaktů pod záložkou "MOJE NASTAVENÍ". Vše co se týká tebe můžeš upravovat i přímo z adresáře (ikona tužky pod jménem). Obojí je přístupné jen po přihlášení.

*) ty z přihlášek potřebují vedoucí. Tady je můžeš upravovat, když se něco změní.

 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porttitor arcu ex, suscipit malesuada nulla placerat id. Fusce fringilla hendrerit libero a fermentum. Nulla in ex eget lectus ornare malesuada. Maecenas consequat diam felis, eu vehicula urna tincidunt quis. In fermentum faucibus dolor, vel condimentum ex accumsan vel. Aliquam fringilla diam vel vehicula ultrices. Integer magna lacus, lacinia sit amet ex quis, laoreet accumsan augue.
Ovládání stránky:   Vše on     ||    Vše off     ||    Hlavička off    ||    Levé menu off    ||    Pravý sloupec off    ||    Tisk obsahu    ||     Přihlásit se    ||     Kontakt   (nepoužívat v IE)